Telefon: 0 541 261 6146
 
Resimli Zippo Çakmak hakkında her şey !
17 Jul

Resimli Zippo Çakmak hakkında her şey !

Tarafından Gönderildi:: bora Kere Okundu:: 1538 Yorumlar: 1

    İyi günler. Bugünkü yazımızda sizlere bir çok müşterimizin merak ettiği Resimli Zippo Çakmak siparişi hakkında bilgi vereceğim. Öncelikle belirtmek isterim tüm zippo çakmaklarımız orijinal üründür. İç kısmı ömür boyu garantilidir, dış kısmı bu garanti kapsamına dahil değildir ama kapağının menteşe yerinde bir sorun olduğunda bu garanti kapsamına girmektedir. Zippo çakmağın üzerine yaptığımız işleme kazıma dır ve ömür boyu garantilidir asla çıkmaz. Çakmağın üzerine baskıda boya kullanılmaz boya baskılar zamanla çıkar bir dayanıklılığı söz konusu değildir.

    Şimdi sizin fotoğrafınızı çakmağın üzerine nasıl işleyeceğiz ona gelelim. Bize yolladığınız fotoğrafları sanal ortamda çakmağın üzerine yerleştirip sizin onayınıza sunuyoruz, onayınız dan sonra baskı yapılıyor. Sizden onay almadan kesinlikle baskı yapılmıyor. Bu işlemi aynı gün içerisinde yapabiliyoruz. Bugün verdiğiniz siparişler aksi bir durum olmadıkça ertesi gün onay alınıp kargoya veriliyor.

Bu yazı ile ilgili ürünler

Resimli zippo çakmak callari
349,00TL Eski Vergi: 295,76TL

Orjinal Zippo Çakmağa Resimlerinizi ve Yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz. "Resim Yükle" kısmından  resminizi yükleyebilirsiniz. “Sipariş Notu’’ kısmına, yazılmasını istediğiniz metni (isim,tarih vs.) belirtebilirsiniz. (Örnek: Kapağa "İyi ki Doğdun" ile Tarih 12.02.2014 yazılmasını istiyorum.) Siparişiniz ile ilgili bir eksiklik olursa, Siparişinizi tamamladıktan sonra bizimle irtibata geçiniz. Ürün hakkında bilmek istedikleriniz "Özellikler" sekmesinde ayrıntılı olarak belirtilmiştir. ..

Sepete Ekle
Resimli Zippo Vintage High Polish Chrome Z4400 Tükendi
Resimli Zippo Vintage High Polish Chrome Z4400
349,00TL Eski Vergi: 295,76TL

Resimli Zippo Vintage High Polish Chrome Z4400      Resimlerinizi ve Yazılarınızı hildes tekniği ile kazıyoruz."Resim Yükle" butonuyla resminizi yükleyebilirsiniz. “Sipariş Notu’’ kısmına, yazılmasını istediğiniz metni (isim,tarih vs.) belirtebilirsiniz. (Örnek: Kapağa "İyi ki Doğdun" ile Tarih 12.02.2014 Kalp içine harflerin de T ve Y yazılmasını istiyorum.) Siparişiniz ile ilgili bir eksiklik olursa, Siparişinizi tamamladıktan sonra bizimle irtibata geçiniz. Ürün hakkında bilmek istedikleriniz "Özellikler" sekmesinde ayrıntılı olarak belirtilmiştir. ..

Tükendi

Yorum Yaz