Telefon: 0 850 302 86 39
 
Kişiye özel kol saati
16 Feb

Kişiye özel kol saati

Tarafından Gönderildi:: bora Kere Okundu:: 607 Yorumlar: 0

    Yeni moda içerisinde yer alan kişiye özel eşyalar arasına saat sektörü de giriyor. Baskı tekniği sayesinde istediğiniz her eşyaya resminizi işletebiliyorsunuz. Biz de sizin için özel olan resimlerinizi kol saatinize işliyoruz.

Özel bir anda güzel çekilmiş bir fotoğrafınızı, ya da özel biriyle çekilmiş bir fotoğrafınızı, çocuklarınızın fotoğrafını, tuttuğunuz takımın özel bir resmini kişiye özel kol saati ile sürekli olarak yanınızda taşıyabilirsiniz.

    İnsanlar gün içerisinde sürekli olarak kol saatine bakarlar. Zamanın akışını görmek için birçok seçenek vardır ama en kolay kullanımı sağlayanlar kol saatidir. Kol saati sadece zamanın akışını göstermek için de değil modanın bir bütünü olarak da kullanılır. Giyim tarzına uygun olarak çeşitli saat modelleri seçilebilir. Çeşitli kayış modelleri ya da çeşitli ve ilginç tasarımlı kasalar uyumu sağlamak için kullanılabilir. Bunlara şık tasarım uygulamalarına sizler için size özel fotoğraf ve isim baskılı saatler yaratabiliyoruz. Böylece kişiye özel kol saatine sahip olarak kendi tarzınızı daha ön plana çıkarabiliyorsunuz.

    Kişiye özel kol saatinizde istediğiniz fotoğrafı ekran üzerine işleyebildiğimiz gibi sizin ya da sevdiklerinizin isimlerini de yazabiliyoruz. Sadece isimlerinizi de değil, sevdiğiniz sözleri, sizin için özel bir anlamı olan tarihleri de yazabiliyoruz. Yazı yazma işini ekran üzerine yapabildiğimiz gibi saatin kasasının arkasına da yapıyoruz. Kısacası saat tasarımınızı ister fotoğraf olarak ister yazı olarak siz belirliyorsunuz, uygulaması bize kalıyor. Sitemizde bulunan yüzlerce üründen oluşan özel koleksiyonumuzdan kayış ve kasa uyumunu kendi tarzınıza yakıştırdığınız bir saati seçerek üzerine tıklayın. Sayfada çıkan “resim yükle” kısmından saatin içerisine koymamızı istediğiniz fotoğrafı bize gönderin. Ya da yazı yazdırmak istiyorsanız “ürün notu” kısmından saatin içerisine yazılacak yazıyı bize bildirin.

    Ürünlerle ilgili bilgileri okumak için de alt kısımlarında yer alan açıklamaları okuyabilirsiniz. Kişiye özel kol saatine sahip olabilmeniz için sizlere çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Her bütçeye göre değişen fiyatlarımız saatin kendi tasarımına ve sizin uygulamak istediğiniz tasarıma göre değişiyor. Kendiniz için, sevdikleriniz için alabileceğiniz kişiye özel kol saatini isterseniz şirketinizin logosunu da koyarak, müşterileriniz için reklam amaçlı da alabilirsiniz. Toplu olarak almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Yorum Yaz